Vücut estetiği

Her insan kendini beğenmek ve kendisi ile barışık olmak ister. Günümüzde ise dayatılmış güzellik algıları yüzünden çoğu insan kendi ile barışık değil, çoğu insan kendini olduğu gibi beğenmiyor. Bu sebeple de vücut estetiği ameliyatlarına başvuruluyor.  Sadece doğuştan gelen bozukluklar değil aynı zamanda yaşlanma ile ya da kilo alıp vermeyle vücutta meydana gelen deformasyonlar da vücut estetiği ile düzeltilebilmektedir.

Peki, vücut estetiği ile neler yaptırılabilir?

Çarpık bacak düzeltme, el estetiği, karın germe, karın kası estetiği, kol germe, lipomatic, liposculpture, liposuction, popo estetiği, vajina estetiği, yağ transferi, mini karın germe, kasık germe, obezite cerrahi sonrası estetikler gibi tüm operasyonlar yaptırılabilmektedir. Kısaca vücutta rahatsız olunan hemen hemen her bölge vücut estetiği ile düzeltilebilmektedir.

En çok tercih edilenler:

Karın germe

 Daha çok kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Doğum sonrası ya da aşırı kilo alıp verme ile meydana gelen sarkıklıklar bu operasyon ile ortadan kaldırılmaktadır.

Liposuction

Yaşlanma, aşırı kilo alıp verme ya da genetik etkenler ile vücutta biriken fazlalık yağ, liposuction yöntemi ile alınmaktadır. Böylelikle kişiye arzu ettiği bedeni sunuyor.

Kol germe

Sadece kadınlar tarafından değil erkekler tarafından da tercih edilmektedir. Yaşlanma, kilo alıp verme, güneşe maruz kalma ve hatta yer çekimi gibi sebepler ile kolun iç ve arka kısımlarında sarkıklar oluşmaktadır. Kol germe operasyonu ile de bu sarkıklıkları ortadan kaldırmak amaçlanmaktadır.

El estetiği

Daha çok kadınlar tarafından tercih edilen ve yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak amacıyla gerçekleştirilen el estetiği, farklı şekillerde gerçekleştirilebilmektedir. Hyaluronik asit içeren dolu malzemeleri kullanılabileceği gibi vücudun farklı bir bölgesinden alınan yağ ile yağ transferi yapılarak da operasyon tamamlanabilmektedir.

Bacak germe

Genel anestezi ile yapılan bacak germe operasyonları, daha çok kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Aşırı kilo alıp verme, genetik sebepler ile bacaklar zaman içerisinde deforme olur ve estetiğini kaybeder. Bacak germe operasyonları sonrasında kişi, en az 2 – 3 hafta günlük aktivitelerini kendi başına gerçekleştiremez. Dikişler ise 12 ila 14 gün sonrasında alınmaktadır.

Whatsapp+90 544 890 01 44

© 2019 RABIAGUN INTERNATIONAL. ALL RIGHTS RESERVED. RABIAGUN.COM

Subscription Request Successfully placed!

Your Message successfully sent!