28.01.1985 tarihinde Eskisehirde doğdum.  Adanalı bir ailenin çocuğu olmakla birlikte hayatım ve kariyerim İstanbulda şekillendi. 

Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde okuduğum dönemde sağlık alanında yeni, inovatif gelisim süreçlerine hakim olmak ve bu alandaki yeniliklere katkı sunmak adına Aonrasi Kozmotoloji bilimlerine ilgi duydum. Hayatım boyunca güzelliğin tıptaki yerini estetik bir bakış açısı ile zengileştirmeyi hedef aldım.

Bu ilke ve hedef doğrultusunda eczacılık sektöründe oluşturduğum çevreyi 2014 yılında daha da genişleterek, sadece ilaç üzerine değil, hastalarımın ihtiyaç duyduğu ameliyat vb tıbbi destekleri profesyonel bir iletişim yöntemi ile sunmaya başladım. Kariyerim boyunca bulunduğum yerde sabit durmak yerine yeni eğitim modellerini araştırdım.

Sağlık kurumları işletmeciliği, Dermatokozmotoloji, tıbbi terminoloji ve nlp master traniners gibi bir çok eğitimi tamamlayarak sağlık coaching danışmanlığını kurdum. Kurduğum bu modelle dünyada ve ülkemizde aranan kalite ve profesyonelliği sağlamış olmaktan ayrıca mutluluk duymaktayım.

Bununla birlikte ülkemizin uluslar arası döviz yatırımına katkı sağlamak adına yurt dışı sağlık acentesi olmanın haklı gururu ile mesleğime devam etmekteyim.

Whatsapp+90 544 890 01 44

© 2019 RABIAGUN INTERNATIONAL. ALL RIGHTS RESERVED. RABIAGUN.COM

Subscription Request Successfully placed!

Your Message successfully sent!